NAUJIENOS

9

Akriliniai dažai BIANCA Sempre

Akriliniai vidaus dažai naudojami ant tipiškų mineralinių pagrindųs: kalkinio-cementinio tinko, gipsinių paviršių, gipso-kartono plokščių ir t.t., naujus ir anksčiau padengtus dažymo sluoksnius. Skirti dengiant dekoratyvinius ir apsauginius sluoksnius gyvenamose patalpose, biuruose ir t.t. Matiniai, žemos tirpiklių emisijos dažų danga įgauna savo eksploatacines savybes po visiško išdžiuvimo.
Sąvybės:
1. Didelis baltumo laipsnis;
2. Vandens garų pralaidumas;
3. Atsparus plovimui ir šveitimui;
4. Tolygus dažų pasiskirstymas;
5. Geras statybinių pagrindų sukibimas;
6. Didelis našumas;
7. Bekvapis.

full_7c037ad6302c3b86664429f8ed920df9

Akriliniai dažai DECORO Sempre

Dekoratyviniai-apsauginiai padidinto baltumo ir aukšto dengiamumo akriliniai vidaus dažai. Skirti taikyti ant tipiškų mineralinių pagrindų: kalkinio, kalkinio-cementinio tinko, gipsinių paviršių, gipso-kartono plokščių ir t.t., kaip ir paviršiai padengti kitais dažymo sluoksniais. Skirti atlikti dekoratyvinius-apsauginius sluoksnius gyvenamose patalpose, biuruose ir t.t. Galimybė spalvinti. Matiniai, su žema tirpiklių emisiją.
Sąvybės:
1. Tolygus dažų pasiskirstymas;
2. Prieinamas plačioje spalvų gamoje;
3. Didelis našumas;
4. Atsparus plovimui ir šveitimui.

full_7c037ad6302c3b86664429f8ed920df9

Latekso dažai LATEXMAT Sempre

Latekso patalpų dažai padidinto baltumo ir aukšto dengiamumo vidaus dažai. Skirti taikyti ant tipiškų mineralinių pagrindų: kalkinio tinko, kalkinio-cementinio tinko, gipsinių paviršių, gipso-kartono plokščių ir t.t., kaip ir paviršiai padengti kitais dažymo sluoksniais. Skirti atlikti dekoratyvinius-apsauginius sluoksnius patalpose skirtuose dažno praeinamumo. Dėl savo didelio atsparumo šveitimui rekomenduojama, kur reikalinga švara ir higiena. Galimos spalvos iš Impressio, Massimo ir BARWY TOSKANI spalvų palečių.
Sąvybės:
1. Tolygus dažų pasiskirstymas;
2. Didelis baltumo laipsnis;
3. Didelis našumas;
4. Atsparus plovimui ir šveitimui;
5. Prieinamas plačioje spalvų gamoje;
6. Gilus isigėrimas;

full_7c037ad6302c3b86664429f8ed920df9

Latekso dažai SEMILATEX Sempre

Latekso patalpų dažai didelio atsparumo šveitimo. Skirti taikyti ant tipiškų mineralinių pagrindų: kalkinio tinko, kalkinio-cementinio tinko, gipsinių paviršių, gipso-kartono plokščių ir t.t., kaip ir paviršiai padengti kitais dažymo sluoksniais. Skirti atlikti dekoratyvinius-apsauginius sluoksnius patalpose skirtuose dažno praeinamumo. Dėl savo labai didelio atsparumo šveitimui rekomenduojama, kur reikalaujama aukščiausio laipsnio švaros ir higienos. Galimos spalvos iš Impressio, Massimo ir BARWY TOSKANI spalvų palečių.
Sąvybės:
1. Tolygus dažų pasiskirstymas;
2. Didelis baltumo laipsnis;
3. Didelis našumas;
4. Prieinamas plačioje spalvų gamoje;
5. Aukštas lankstumo lygis išdžiūvus;
6. Atsparus plovimui ir šveitimui;
7. Lengvai išlaikoma švara.

full_7c037ad6302c3b86664429f8ed920df9

Latekso dažai CERAMICMAT Sempre

Naujausios kartos latekso dažai su naujoviška keramikos technologija, pagrįsta aukščiausios kokybės dervų ir sintetinių vaškų. Keraminės mikrosferos užpildai, ypač atsparūs dilimui. Kitą vertus juose naudojami aukščiausios kokybės vaškai tinkami dangoms ypač didelio praeinamumo, apsaugo nuo dėmių įsiskverbimo. Dažai su labai dideliu stiprumu ir baltumo laipsniu. Sukuria matinį paviršių ir suteikia jiems išskirtinį charakterį. Skirtas naudoti ant įprastų mineralinių paviršių: kalkių tinko, kalkių – cemento, gipso, gipso – kartono, ir t.t. ir taip pat kitų paviršių dažams, dangoms.
Sąvybės:
1. 10x daugiau atsparus dėmėms ir šlapiam šveitimui;
2. Elegantiška matinė apdaila;
3. Aukštos kokybės;
4. Puikiai uždengiantis;
5. Atsparus dilimui;
6. Atsparus plovimui ir šveitimui;
7. Lengvai naudojamas.

full_7c037ad6302c3b86664429f8ed920df9

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com